Uddeholm

Uddeholm on maailma juhtiv tööstuslike tööriistade jaoks mõeldud tööriistaterase tootja. Ja see ei ole juhus. Me teeme oma tööd südamega igas tootmise etapis, alates toormaterjalist kuni viimistletud lõpp-produktini. Tehnoloogia on oluline, samuti oskusteave ja tootearendus. Aga võrdväärselt olulised on ka kirg ja julgus, võimsus ja tulevikku vaatav vaim.

Selle aluseks on meis peituv kirg – armastus terase vastu!

www.uddeholm.com

voestalpine

Voestalpine on kombineeritud materjali- ja töötlemisalaste teadmistega juhtiv tehnoloogia- ja kapitalikaupade kontsern, mille äriüksused on maailma tipp-positsioonidel. Kontserni fookuses on terasel jt kõrgeima kvaliteediga metallidel baseeruvad tooted ning süsteemilahendused erinevates tehnoloogiamahukates tööstusharudes ja valdkondades. Linzis paikneva peakorteriga voestalpine’i esindab 500 kontserni kuuluvat ettevõtet enam kui 50 riigis viiel kontinendil. Kontsern koosneb neljast osakonnast:

  • Teraseosakond
  • Kõrgefektiivsete metallide osakond
  • Metallitehnika osakond
  • Metalli vormimise osakond

Tooted ja teenused

Terasel ja teistel metallidel baseeruvate kõrgekvaliteediliste toodete ja süsteemilahenduste abil on Voestalpine juhtiv partner Euroopa tarbekauba- ja autotööstuses ning kogu maailma lennundus-, nafta- ja gaasitööstuses. Voestalpine Group on liider maailmaturul ka toodangutehnoloogia, erirööbaste, tööriistaterase ja eriosade vallas.

Uuendused ja keskkond

Voestalpine Group investeerib jätkuvalt oluliselt uurimis- ja arendustegevusse. Uuendused pole olulised mitte üksnes toodete seisukohast, vaid ka keskkonnasõbralike tootmisprotsesside tagamiseks. Tootmisrajatiste keskkonnasõbralikkuse jätkuv parandamine on seega innovatsioonimeetmete oluline osa.