Plastivaluvormimaterjalid

Plastivalu eeldab tööriistamaterjalilt erilisi omadusi. Uddeholmis on meil plastivalu tööstuse väljakutsete osas väga head teadmised. Neid väljakutseid silmas pidades oleme oma tööriistamaterjalid välja töötanud järgmiste omadustega:

  • Korrosioonikindlus
  • Kulumiskindlus
  • Poleeritavus
  • Vastupidavus

Õige omaduste kombinatsiooniga materjal tagab teie tööriistadele pikema eluea ja toob teie ettevõttele rohkem kasumit.

Alumec 89

Suure tugevusega alumiiniumisulam, mis on väga tugev ja vastupidav. Tarnitakse kuumvaltsitud ja termotöödeldud lehtedena ja lattidena.

[Download not found]

Uddeholm Corrax

Uddeholm Corrax on dispersioonvanandatav teras, täiesti korrosioonivaba, kergesti termotöödeldav. Teda kasutatakse nii valuvormimaterjalina kui konstruktsioonterasena.

[Download not found]

Uddeholm Elmax SuperClean

See on pulbermetallurgilisel meetodil valmistatud valuvormiteras, mis on korrosiooni- ja väga hea kulumiskindlusega. Teda kasutatakse põhiliselt elektroonikatööstuses vahetatavate lõiketerade valmistamiseks. Kasutage Uddeholm Elmax SuperClean terast, kui vajate korrosiooni- ja hea kulumiskindlusega materjali. Sobib kasutamiseks ka masinaehituses.

Uddeholm Fermo on kesklegeertööriistateras, mis sobib väiksemahulise tootmise korral suuremate konstruktsiooniosade valmistamiseks stantsimise ja vormimise juures, kus lõikeservad on leek- või induktsioonkarastusega. Uddeholm Fermot tarnitakse eelkarastatud olekus.

[Download not found]

Uddeholm Holdax

See on eelkarastatud teras, väga hea töödeldavusega, hea survetugevusega, ühtlase kõvadusega kogu mõõtmete ulatuses. Kasutatakse põhiliselt kinnitusplaatide valmistamiseks plastitööstusele. Uddeholm Holdax´t võib kasutada ka masinaehituses. See materjal vastab terasemargile 1. 2312.

[Download not found]

Uddeholm Impax Supreme

Eelkarastatud valuvormiteras, mis on väga hästi poleeritav ja fotosöövitatav. Sobiv materjal plastikute survevaluvormidele, puhumisvormide ja ekstrusiooniotsakute laia sortimendi valmistamiseks plastmassistööstusele. Uddeholm Impax Supreme’i tarnitakse kõvadusega 290-330 HB. Materjal vastab terasemargile 1. 2738/AISI P20.

[Download not found]

Uddeholm Orvar Supreme

Uddeholm Orvar Supreme on kõrgvastupidav legeerteras, mis on väga kuumus- ja mõranemiskindel materjal. Ta on hea sitkuse ja plastsusega igas suunas. Vastab terasemargile 1.2344 / AISI premium H13 / EN X40CrMoV5-1.

[Download not found]

Uddeholm Polmax

Uddeholm Polmax on läbikarastuv korrosioonikindel valuvormiteras, suurepäraselt poleeritav, hea korrosioonikindluse ja töödeldavusega, kasutatakse laialdaselt läätsede, laserplaatide, mäluplaatide valuvormide valmistamiseks ja meditsiinirakendustes. See materjal vastab terasemargile 1.2083/AISI 420.

[Download not found]

Uddeholm Ramax HH

Uus korrosioonikindel teras kinnituselementide valmistamiseks, hästitöödeldav, tarnitakse eelkarastatud olekus. Hea töödeldavusega ja korrosioonikindla materjalina vähendab oluliselt tööriista tootmis- ja hoolduskulusid.

[Download not found]

Uddeholm Stavax ESR

Uddeholm Stavax ESR on korrosioonikindel, hea poleeritavusega valuvormiteras. Teda kasutatakse ka põhilise materjalina vahetatavate lõiketerade tootmisel meditsiinitööstuses, kus on kõrged nõuded pinnaviimistlusele ja madalatele hoolduskuludele. Vastab terasemargile 1.2083/AISI 420.

[Download not found]

Uddeholm Unimax

Uddeholm Unimax on hea kombinatsioon sitkest ja kulumiskindlast terasest, mis sobib kasutamiseks paljudes tööriistatööstuse rakendustes nii külm- kui kuumstantsimisel. Teda kasutatakse laialdaselt plastvaluvormide tootmiseks plastitööstusele ja mitmesuguste raskes töörežiimis töötavate tööriistade valmistamiseks.

[Download not found]

Uddeholm Vanadis 4 Extra SuperClean

Uddeholm Vanadis 4 Extra SuperClean on kõrglegeeritud pulbermetallurgia meetodil valmistatud tööriistateras, mis sobib suuremahulisel seeriatootmisel sellistes rakendustes, kus on kõrged nõuded terase adhesioonkulumisele ja mõranemiskindlusele. Uddeholm Vanadis 4 Extra SuperClean on parim tööriistateras suuremahulise seeriatootmise korral, kus põhiprobleemiks on mõranemine.

[Download not found]