Kuumtöötlusterased

Kuumtöötlus oma pidevalt kasvavate nõudmistega stantsi- ja tööriistaterasele on üks väljakutseterohkemaid tootmisvaldkondi. Enamikul rakendusaladest on sarnased probleemid, näiteks:

  • Kulumine kuumuse tõttu
  • Termiline väsimus
  • Mõranemine
  • Plastiline deformatsioon

Detailide tootjad on surve all vähendamaks iga toodetud detaili hinda. Uddeholmis saame aidata optimeerida teie tööriistade sooritust, valides teie probleemide parimaks lahendamiseks õige tööriistaterase. 

Uddeholm Dievar

Uddeholm Dievar on kõrgkvaliteetne Cr, Mo, V-ga legeeritud hea karastuvusega kuumstantsiteras, hea kuumustugevusega, suurepärase plastsuse ja sitkusega. Soovitatakse kasutada siis, kui nõuded terase plastsusele ja sitkusele on eriti kõrged.

[Download not found]

Uddeholm Impax Supreme

Eelkarastatud valuvormiteras, mis on väga hästi poleeritav ja fotosöövitatav. Sobiv materjal plastikute survevaluvormidele, puhumisvormide ja ekstrusiooniotsakute laia sortimendi valmistamiseks plastmassistööstusele. Uddeholm Impax Supreme’i tarnitakse kõvadusega 290-330 HB. Materjal vastab terasemargile 1. 2738/AISI P20.

[Download not found]

Uddeholm Orvar 2 Microdized

Uddeholm Orvar 2 Microdized on Cr-Mo-V legeeritud tööriistateras (AISI H13), mis on kõrgetel temperatuuridel hea tugevusega ja kulumiskindel materjal. Kasutatakse laialdaselt alumiiniumi ekstrudeerimisel. Sellest materjalist valmistatakse laias sortimendis ümarprofiile. Vastab terasemargile 1. 2344/AISI H13/ EN X40CrMoV5-1.

[Download not found]

Uddeholm Orvar Supreme

Uddeholm Orvar Supreme on kõrgvastupidav legeerteras, mis on väga kuumus- ja mõranemiskindel materjal. Ta on hea sitkuse ja plastsusega igas suunas. Vastab terasemargile 1.2344 / AISI premium H13 / EN X40CrMoV5-1.

[Download not found]

Uddeholm QRO 90 Supreme

Kõrge kvaliteediga kuumstantsiteras, väga hea tugevusega ja kõvadusega kõrgetel temperatuuridel. Ta on ka hea soojusjuhtivusega.

[Download not found]

Uddeholm Unimax

Uddeholm Unimax on hea kombinatsioon sitkest ja kulumiskindlast terasest, mis sobib kasutamiseks paljudes tööriistatööstuse rakendustes nii külm- kui kuumstantsimisel. Teda kasutatakse laialdaselt plastvaluvormide tootmiseks plastitööstusele ja mitmesuguste raskes töörežiimis töötavate tööriistade valmistamiseks.

[Download not found]

Uddeholm Vanadis 23 SuperClean

Uddeholm Vanadis 23 SuperClean on kõrglegeeritud pulbermetallurgia meetodil valmistatud kiirlõiketeras, mida kasutatakse suurseeriatootmisel, kus on eriti kõrged nõuded terase vastupidavusele segakulumisele (abrasiiv/adhesiivkulumine) või kus on tööpinnale tugev plastse deformatsiooni oht. See materjal on ligilähedane terasemargile 1.3344/AISI M3:2/EN HS 6-5-3.

[Download not found]

Uddeholm Vanadis 30 SuperClean

Uddeholm Vanadis 30 on koobaltit sisaldav kõrgvastupidav kiirlõiketeras. Lisatud koobaltil on positiivne mõju terase kuumustugevusele. Materjali kuumustugevus ning vastupidavus plastsele deformatsioonile on võtmeomadusteks kiirlõiketerasest valmistatud lõikeriistade tootmisel. Materjal vastab terasemargile 1. 3207/M3.2+Co/EN HS 10-4-3-10.

[Download not found]