Ribaterased

Täppis/ribateras on unikaalne toode kõrgtehnoloogilisteks rakendusteks. Väga vähestel materjalidel on sellisel hulgal erinevates kombinatsioonides omadusi. Järgnevad tooted on ainult vähesed näited meie toodete kogu valikust:

Saeteras

Metsatööstuses kasutatav lintsae teras peab olema stantsitav või võimaldama saehammaste räsamist ja stelliidiga pindamist. See teras peab olema ülimalt väsimus-, tugevus-ja kulumiskindel, hea elastsuse ja sitkusega. Tooraine puhtus, hoolikalt kontrollitud tööprotsess ja kuumtöötlus tagavad lintsaeterasele, mis on toodetud Uddeholmi ribaterasetehases, õiges kombinatsioonis kõvaduse, sitkuse ja vormitavuse.

Tagasilöögiklapiteras

Tagasilöögiklapp, mis kontrollib kompressoris gaasivoogu, peab olema tasapinnaline ja hea pinnaviimistlusega ning taluma miljonilisi koormustsükleid. Veelgi enam, kasutatav teras peab olema eriti puhas, vaba igasugustest kahjulikest lisanditest.
Voestalpine Presision Strip tehas  toodab optimaalsete omadustega tagasilöögiklapiterast külmutus-ja sügavkülmutusseadmete jaoks, samuti soojuspumpade ja konditsioneeride jaoks.

Teised ribaterased
Voestalpine Presision Strip tehas toodab ka tavalist või legeeritud süsinikterast, martensiitset roostevaba terast vedrude, akordionikeelte, raamsae -, lintsae lintide ja erinevate masinaosade valmistamiseks külmvaltsribaterast.

 

Paberi-ja trükitööstus

Katmis-, kreppimis-ja trükkimismasinate puhastusribad

Voestalpine Presision Strip tehas  toodab valmistooteid paberi- ja trükitööstuses kasutamiseks. Täpne sirgjoonelisus ja tasapinnalisus on siin kaks kõige olulisemat kriteeriumit optimaalse tootlikkuse saavutamiseks.

Valmistades kõiki neid puhastusribasid ainult meil toodetavatest unikaalsetest terasesortidest, oleme võimelised pidevalt säilitama oma toodangu kõrget kvaliteeti nii süsinik-, roostevaba-ja tööriistaterase osas.

Meie puhastusribad rahuldavad tänaste klientide täpseid nõudmisi kogu maailmas. Eriti hästi läheb meie uutel kulumiskindlatel kauakestvatel puhastusribadel, mis on välja töötatud meie oma tööriistaterase sortide põhjal ja mis võimaldavad  klientidel rõõmustada nii tootlikkuse suurendamise kui paberi ja trükkimise parema kvaliteedi üle. Mida kauem puhastusribad kestavad, seda vähem kulub aega nende vahetamise peale. Trükkijate jaoks võimaldab kauakestvate  peene mikrostruktuuriga terasemarkide kasutus rakendada väiksemat survet kallihinnalisele vormisilindrile, et eemaldada liigset tinti.

Katmis-ja kreppimismasinate puhastusribad, mis on valmistatud meie uutest kauakestvatest materjalidest on osutunud kasulikuks suurte ekspluatatsioonikuludega paberivabrikute jaoks, sest vähendavad ajakulu ja parandavad paberi koostist ja kvaliteeti