Lahendused

Seadmete tootlikkuse parandamine kasutades kõrgtehnoloogilist terast(HPS).

Kui tavapärased tehnilised materjalid ei võimalda Teil saavutada soovitud tootlikkust, võib lahenduseks olla tööriistateras.
Kui kavandate toodet, mis peab taluma suurt koormust, tugevat kulumist, korrosiooni ja kõrgeid temperatuure, võib otsitavaks lahenduseks olla kõrgtehnoloogiline teras. Meie kõrgtehnoloogilised terased on kvaliteetsed, suurepäraste omadustega materjalid, mis võimaldavad teil saavutada suure tootlikkusega tehnilisi lahendusi masinaehituses.
Õige materjali valik on tähtis otsus. Materjalikasutaja jaoks võib see olla otsustavaks teguriks edu saavutamisel või ebaõnnestumisel. Materjalitootja jaoks  on see pigem üldmajanduslik, tööstabiilsust ja konkurentsi puudutav küsimus.
Uddeholm ei paku mitte üksnes kõrgtehnoloogilisi teraseid , vaid ka teadmisi ja kogemusi, mis aitavad Teil õiget valikut teha. Meie eksperdid, kelle kasutada on suurepärased teadus- ja arendustöö võimalused, tutvustavad Teile meeleldi kõrgtehnoloogilisest terasest materjalide kogu sortimenti termotöötlemisel,  lõiketöötluses ja keevitamisel.



Uddeholm pakub tehnilisi lahendusi peaaegu kõikidele tööstusharudele ja rakendustele. Me pakume tööriistamaterjale ja tööprotseduure tööriistatööstusele, et maksimaalselt suurendada teie rakistuse üldsäästlikkust, siinjuures ei ole oluline, kas planeerite väikest, keskmist või suurt seeriatootmist ja milline konkreetne tootmisahel Teid huvitab.
Kõigele lisaks võite saada meilt soovitusi, kuidas kasutada ja töödelda materjale nii, et nende potensiaal leiab täielikku kasutamist ja risk tööriista ebaõnnestumiseks oleks minimaalne. Taolised soovitused on paindlikud sobimaks Teie seadmetega ja eelneva kogemusega töötamisel samalaadsete materjalidega.
Seega, kui Teil on eelnevalt tekkinud spetsiifilisi probleeme teatud tootmisprotsessiga, saame Teid aidata, muutes paremaks tööriistamaterjali ja leides konkreetse lahenduse Teie probleemile.
Võime tagada kõik eelnevalt nimetatud teenused või juhatada Teid meie kvalifitseeritud ja tunnustatud partnerite juurde, kes aitavad Teil tagada tööriistade ja seadmete õigeaegse ja korraliku funktsioneerimise. 

Jagatud mure on pool muret

On Teil muresid?
Kas sooviksite saada head nõustamist?
Või tahaksite jagada oma muret?
Oleme siin, et Teid igati aidata terast puudutavate probleemide osas. Helistage meile ja leidkem koos sobiv lahendus.